“Κάποτε στα λεμονάδικα” “Once upon at Lemonadika”
![](https://parapetamenoi.gr/wp-content/uploads/2020/05/theater.png)
Δεκέμβριος 2021 Η μουσική θεατρική παράσταση “Κάποτε στα λεμονάδικα” “Once upon at Lemonadika” ολοκλήρωσε τον κύκλο των προγραμματισμένων παραστάσεων της στον Πολυχώρο πολιτισμού «διέλευσις». Η προσέλευση σας και η ζεστή παρουσία σας μας έδωσαν μεγάλη χαρά και μας όπλισαν με κουράγιο για να συνεχίσουμε, παρόλες τις γνωστές δυσκολίες της περιόδου που διανύουμε. Σας ευχαριστούμε πολύ! […]